Green Hotel - Отель и Баня на дровах «Нивки»
м. Київ, Зелена вулиця, 85 (вулиця Стеценка, 19/85), Шевченківського району (Заїзд машиною з вул. Академіка Туполєва, або пішки з вул. Стеценка)

Баня на дровах «Нивки» / Лазня на дровах «Нивки»

Баня на дровах «Нивки» / Лазня на дровах «Нивки»

бани сауны сауны киева бани киева сауны с вениками сауны с массажем сауны с баром сауны с бассейном сауны с джакузи сауны с бильярдом сауны с караоке сауны круглосуточно
сауна, баня, лазня, сауни Києва, сауна у Києві, лазні, бані, сауни, лазні Києва, бані 

1 година лазня на дровах коштує

ПН-ЧТ = 600 грн/год

ПТ-ВС = 700 грн/грн

(Мінімальний заказ від двох годин(будні), від трьох годин(вихідні)

(передоплата за першу годину лазні)

(місткість до 6 осіб, кожна наступна особа +100 грн одноразово, максимально 10 осіб)

*замовлення мінімально за 3 години до відвідування — на розпал лазні дровами до оптимальної температури

Скасування лазні мінімум за три години (поки не розтопили) (передоплата менше ніж за три години не повертається).

(уточнюйте наявність місць у лазні по телефону)

У нашому комплексі 3 зали з лазнею на дровах:

1 зал

Великий зал відпочинку (два дивани, стіл, два крісла зі столиком), велика парилка, телевізор, більярд, середній холодний басейн, дві душові, роздягальня, туалет, кулер з водою, фен. (Максимально 10 осіб)

подивитися фото 1 лазні >>>

2 зал

Великий зал відпочинку (два дивани, величезний стіл з 6 стільцями), велика парильня, телевізор, великий холодний басейн із двома лежаками, душова, роздягальня, туалет, кулер із водою, фен. (Максимально 10 осіб)

подивитися фото 2 лазні >>>

3 зал

Середній зал відпочинку (диван, два крісла, столик), маленька парилка 3-4 особи, більярд, телевізор, маленький холодний басейн, душова, роздягальня, туалет, кулер з водою, фен.(Максимально 6 осіб)

подивитися фото 3 лазні >>>

*Для постійних клієнтів знижка при мінімальному відвідуванні один раз на тиждень

*На день народження +1 година в подарунок безкоштовно(при замовленні на 3 години і більше 3+1=4)(подарунок дійсний на протязі 7 днів до та після день народження)

Лазня готелю Green Hotel

Лазня на дровах – це цілий обряд. Ви неодмінно оціните неповторний відблиск колод та унікальний запах розігрітої деревини. А відчуття, коли після жаркої парної поринаєш у освіжаючий басейн – просто невимовні! Спробувавши одного разу, ви захочете зробити це традицією!
А регулярне відвідування лазні сприяє підвищенню імунітету, загартування організму, омолодження та покращення якості життя!
Про переваги лазні на дровах можна говорити довго. Але краще відчути це на собі! Також у нас у лазні є простора кімната відпочинку з більярдом, телевізором та обіднім столом. Wi-Fi, звичайно, теж є

Сауна

Сауна, савна (фін. sauna) — фінська назва лазні. В Україні (і не тільки) під сауною зазвичай розуміють кімнату невиличкого розміру з сухою парою, що неправильно. Фінам така сауна невідома. На практиці ж, сауна нічим не відрізняється від лазні — фіни так само піддають пару, так само користуються березовими віниками. Звичайно температуру підтримують в межах 70-110 °C, а вологість регулюється кількістю води, яка підливається з ковша на кам’янку (фін. kiuas).

Сауни чи лазні, можуть опалюватись «по-чорному» і «по-білому». В сучасних квартирах зазвичай ставлять електричні каміни.

Залежно від джерела статистики, від 60 до 90 відсотків фінів ходять в сауну хоча б раз на тиждень. Про повсюдне присутності сауни в повсякденному житті фіннів можна судити по величезній кількості саун: в Фінляндії саун налічується 3,3 мільйона, при чисельності населення в 5,5 мільйона.

Лазня

Лазня — спеціально обладнане приміщення для миття тіла з одночасною дією води і пари або гарячого повітря.

Лазня в традиційному розумінні — приміщення, обладнане саме для теплого (гарячого) миття людини (в технічній формі парної лазні) з одночасною дією води та гарячого повітря (у турецьких та в римських лазнях) або води та пари (у російських парових) та у фінських лазнях). Часто в сучасне розширене загальноросійське поняття лазні вкладається весь комплекс дій (іноді навіть не пов’язаних безпосередньо з водою), що здійснюються людиною в жарких приміщеннях у лікувально-профілактичних, реабілітаційно-відновлювальних, розважально-оздоровчих, культових (ритуальних) та дозвільних цілях.

Баня

Баня — пристрій, за допомогою якого можна нагрівати тіло безпосередньо на вогні. Розрізнюють водяні, пісочні, повітряні, парові бані. Вода, пісок і ін. нагріваються вогнем і після цього віддають тепло тілу, що нагрівається.

Баня в традиционном понимании — помещение, оборудованное именно для тёплого (горячего) мытья человека (в технической форме парной бани) с одновременным действием воды и горячего воздуха (в турецких и в римских банях) или воды и пара (в русских паровых и в финских банях). Часто в современное расширенное общероссийское понятие бани вкладывается весь комплекс действий (порой даже не связанных непосредственно с водой), осуществляемых человеком в жарких помещениях в лечебно-профилактических, реабилитационно-восстановительных, развлекательно-оздоровительных, культовых (ритуальных) и досуговых целях.

Мы на карте

Green Hotel - Отель и Баня на дровах «Нивки»
м. Київ, Зелена вулиця, 85 (вулиця Стеценка, 19/85), Шевченківського району (Заїзд з вул. Академіка Туполєва, або пішки з вул. Стеценка) Отель Нивки
50°29'04.5"N 30°23'51.5"E
50.484570, 30.397644
https://maps.app.goo.gl/r3hrTgYcss4AukgA8

бани сауны сауны киева бани киева сауны с вениками сауны с массажем сауны с баром сауны с бассейном сауны с джакузи сауны с бильярдом сауны с караоке сауны круглосуточно

сауна, баня, лазня, сауни Києва, сауна у Києві, лазні, бані, сауни, лазні Києва, бані Києва, турецькі лазні, русська лазня, лазня на дровах, каталог, русська, японські, фінські, турецькі хаммами, VIP, на двох, недорогі, дешеві, 3D, віртуальні тури, знижки, акції

2014-2024 Green Hotel Усі права захищені