Баня на дровах «Нивки» / Лазня на дровах «Нивки»

м. Київ, Зелена вулиця, 85 (вулиця Стеценка, 19/85), Шевченківського району (Заїзд машиною з вул. Академіка Туполєва, або пішки з вул. Стеценка)
+38(098)024-50-50 +38(098)799-90-90 +38(063)033-02-18

1 година лазня на дровах коштує 500 грн

(мінімально 2 години)(місткість до 6 осіб, кожна наступна особа +100 грн одноразово, максимально 10 осіб)

(замовлення мінімально за 2 години до відвідування — на розпал лазні дровами до оптимальної температури)

(уточнюйте наявність місць у лазні по телефону)

(Для постійних клієнтів знижка при мінімальному відвідуванні один раз на тиждень)

(на день народження +1 година в подарунок)

У нашому комплексі 3 зали з лазнею на дровах:

1 зал

Великий зал відпочинку (два дивани, стіл, два крісла зі столиком), велика парилка, телевізор, більярд, середній холодний басейн, дві душові, роздягальня, туалет, кулер з водою, фен.

2 зал

Великий зал відпочинку (два дивани, величезний стіл з 6 стільцями), велика парильня, телевізор, великий холодний басейн із двома лежаками, душова, роздягальня, туалет, кулер із водою, фен.

3 зал

Великий зал відпочинку (диван, два крісла, столик), маленька парилка, більярд, телевізор, маленький холодний басейн, душова, роздягальня, туалет, кулер з водою, фен.

Лазня готелю Green Hotel

Лазня на дровах – це цілий обряд. Ви неодмінно оціните неповторний відблиск колод та унікальний запах розігрітої деревини. А відчуття, коли після жаркої парної поринаєш у освіжаючий басейн – просто невимовні! Спробувавши одного разу, ви захочете зробити це традицією!
А регулярне відвідування лазні сприяє підвищенню імунітету, загартування організму, омолодження та покращення якості життя!
Про переваги лазні на дровах можна говорити довго. Але краще відчути це на собі! Також у нас у лазні є простора кімната відпочинку з більярдом, телевізором та обіднім столом. Wi-Fi, звичайно, теж є

Сауна

Сауна, савна (фін. sauna) — фінська назва лазні. В Україні (і не тільки) під сауною зазвичай розуміють кімнату невиличкого розміру з сухою парою, що неправильно. Фінам така сауна невідома. На практиці ж, сауна нічим не відрізняється від лазні — фіни так само піддають пару, так само користуються березовими віниками. Звичайно температуру підтримують в межах 70-110 °C, а вологість регулюється кількістю води, яка підливається з ковша на кам’янку (фін. kiuas).

Сауни чи лазні, можуть опалюватись «по-чорному» і «по-білому». В сучасних квартирах зазвичай ставлять електричні каміни.

Залежно від джерела статистики, від 60 до 90 відсотків фінів ходять в сауну хоча б раз на тиждень. Про повсюдне присутності сауни в повсякденному житті фіннів можна судити по величезній кількості саун: в Фінляндії саун налічується 3,3 мільйона, при чисельності населення в 5,5 мільйона.

Лазня

Лазня — спеціально обладнане приміщення для миття тіла з одночасною дією води і пари або гарячого повітря.

Лазня в традиційному розумінні — приміщення, обладнане саме для теплого (гарячого) миття людини (в технічній формі парної лазні) з одночасною дією води та гарячого повітря (у турецьких та в римських лазнях) або води та пари (у російських парових) та у фінських лазнях). Часто в сучасне розширене загальноросійське поняття лазні вкладається весь комплекс дій (іноді навіть не пов’язаних безпосередньо з водою), що здійснюються людиною в жарких приміщеннях у лікувально-профілактичних, реабілітаційно-відновлювальних, розважально-оздоровчих, культових (ритуальних) та дозвільних цілях.

Баня

Баня — пристрій, за допомогою якого можна нагрівати тіло безпосередньо на вогні. Розрізнюють водяні, пісочні, повітряні, парові бані. Вода, пісок і ін. нагріваються вогнем і після цього віддають тепло тілу, що нагрівається.

Баня в традиционном понимании — помещение, оборудованное именно для тёплого (горячего) мытья человека (в технической форме парной бани) с одновременным действием воды и горячего воздуха (в турецких и в римских банях) или воды и пара (в русских паровых и в финских банях). Часто в современное расширенное общероссийское понятие бани вкладывается весь комплекс действий (порой даже не связанных непосредственно с водой), осуществляемых человеком в жарких помещениях в лечебно-профилактических, реабилитационно-восстановительных, развлекательно-оздоровительных, культовых (ритуальных) и досуговых целях.


Фото Лазня №1


Фото Лазня №2


Фото Лазня №3

Мы на карте

Green Hotel - Отель и Баня на дровах «Нивки»
м. Київ, Зелена вулиця, 85 (вулиця Стеценка, 19/85), Шевченківського району (Заїзд з вул. Академіка Туполєва, або пішки з вул. Стеценка) Отель Нивки

2014-2023 Green Hotel Усі права захищені